ביאנקה אורין

נסיון

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כותרת חדשה

חודשי ההריון, איזו תקופה מרגשת. את עוברת כל כך הרבה שינויים נפשיים ופיזיים.
פיזיולוגית, ככל שגיל ההריון מתקדם – מרכז הכובד של הגוף משנה מקום, היציבה משתנה, ההורמונים המופרשים עוזרים למפרקי האגן להתרכך, והוא מתרחב ונמתח, ונוסיף לכך את העליה במשקל…כל אלה גורמים לנשים רבות לחוות כאבי גב ואגן שיכולים להקרין גם לשלפוחית השתן, לפי הטבעת ואפילו לברכיים.
אני כאן לייעץ ולהדריך אותך בתרגילים שיקלו על הכאב, ויותר מכך, יחזקו  את השרירים שלך ויפתיחו כאב עתידי. בליווי שלי תמצאי ראיה כוללת שתתן לך טיפים להתנהלות נכונה בהריון מעבר לתרגול עצמו. (איך להתכופף, איך להרים וכו')

האם הקן שלנו מוכן?

אז מה לגבי החדר של התינוקי? וכל הציוד הנלווה? ואיך  נדע שבחרנו בשידת ההחתלה המתאימה ביותר?

ברשת, תוכלו למצוא אין סוף רשימות קניה לפני הלידה, כמו גם תמונות  מרהיבות של חדרים מעוצבים. הכל נראה באמת מאד מפתה, אבל בשטח, מה שחשוב הוא עד כמה יהיה לנו נוח ויעיל להשתמש בריהוט ובאביזרים הללו. אלו אביזרים מתחשבים גם בהנדסת האנוש, או כמו שאומרות האמהות– שיהיה פרקטי.

אני אלווה אתכם בייעוץ לקניית הציוד הראשוני (רמז: לא כל מה שנמצא ברשימות המקובלות – צריך באמת לרוץ ולקנות)

אעזור לכם בארגון החדר וסידור התכולה באופן שיהיה שימושי וחכם. כולל מה להניח במגירה העליונה ומה בתחתונה. תתפלאו לגלות איזה הבדל זה יכול לעשות. הידע שלי יכול להקל עליכם ההורים שבדרך ואף לחסוך בהוצאות מיותרות. השירות מתאים כמובן גם לגברים בזוגיות חד מינית.

אני כאן כדי לכוון וללוות אתכם. לאחר בדיקה מקיפה – אני מתאימה מסלול של ייעוץ, ליווי והדרכה להורים, או מסלול טיפולי.

לשיחת היכרות, ייעוץ, טיפול, ליווי, הזמנת הדרכה או הרצאה: